Про нас

Вітаємо в «Санаторії «Токарі»

Затишок, спокій, чисте повітря та віддаленість від міської метушні – головна концепція санаторію «Токарі». Тож, ми раді вітати вас у наших стінах! Легкий вітер, котрий гойдає верхівки багатовікових сосен, та чисте хвойне повітря вже з перших хвилин перебування дарують відчуття гармонії.

Завітавши до нас, ви одразу відчуєте ностальгію, адже у пам’яті замайоріє спомин безтурботного дитинства. Мандруючи стежками санаторію «Токарі», ви інтуїтивно будете відчувати, куди потрібно рухатися далі. Схема розташування головних корпусів настільки проста та зрозуміла, що нагадує гарно знайому атмосферу.

Про нас

Вашим вірним супутником на щоденних прогулянках стане мелодійний щебет птахів, яскраві барви природи та запах різнотрав’я. Хіба не є така атмосфера сама по собі цілющою? Негативні думки зникають, повсякденні турботи залишаються десь далеко, а вільний час належить тільки вам. І його ви можете використати на користь собі. Чи не про це ви так довго мріяли?

Наш підхід у підтриманні вашого здоровя  є комплексним. Завдання санаторію «Токарі» не лише створити для вас атмосферу повного релаксу та відновлення душевної енергії, але й потурбуватися про ваше тіло. Основою гарного самопочуття є збалансоване харчування, що задовольняє потреби вашого організму. Саме тому, ми пропонуємо дієтичні раціони, смачно приготовані для вас.

Окрім затишної атмосфери та смачних обідів, ми потурбувалися і про ваше дозвілля та лікування. У нашому санаторії ви зможете:

  • відвідати басейн із водоспадом, булькаючим дзакузі та підводною течією;
  • гідно оцінити сеанси професійного масажу;
  • отримати оздоровчі зігріваючі процедури з використанням озокериту;
  • підтримати своє здоровя за допомогою фізіотерапевтичних процедур, котрі будуть підібрані для вас індивідуально.

Врешті решт, доповнити картину гарного самопочуття допоможе психолог. Адже мислення та негативні думки нерідко є провокуючим фактором поганого самопочуття, втоми, безсоння та тривоги. Наш фахівець допоможе розібратися вам з гаммою ваших почуттів.

А як щодо розваг? Звісно, ми й про це потурбувалися! Теніс, волейбол, більярд, бібліотека – усе це доступно у нашому санаторії. Варто зазначити, що на території «Токарів» функціонує актовий зал. Тож, до нас часто приїздять колективи різних будинків культури. А при бажанні, разом з екскурсійною групою, ви можете відвідати постанови в театрах міста Суми або ж відкрити для себе різномаїття музейної спадщини.

Досі вагаєтеся? Не варто! Гідно оцінити лікувальні можливості санаторію «Токарі» можливо лише після того, як ви відвідаєте його. Тож, не втрачайте часу. Скоріш телефонуйте нам, щоб забронювати відпустку своєї мрії.

Залишились питання? Залиште заявку на зворотный дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчім часом