Лікування

Лікувальна база та досвід санаторю “Токарі”

Поєднання 60-тирічного досвіду та класичного санаторного лікування

Сучасне динамічне життя робить особливо цінними для людини душевний спокій, затишок та комфорт. Адже постійний стрес, робота в напружених умовах без відпочинку, або ж нехтування своєчасним лікуванням призводить до ускладнень наявних захворювань та  їх переростання в хронічну стадію.

Використання природних компонентів, котрі пропонує використовувати для лікування та оздоровлення санаторій «Токарі», дає можливість отримати гарні результати у підтримці свого здоровя. Вигідне розташування у сосновому лісі поруч з річкою Псел, дозволяє підтримувати м’який клімат упродовж всього року. Варто відмітити, що окрім екологічної чистоти санаторію, на відвідувачів чекає й природна тиша, що створюється завдяки гармонійним звукам шелесту крон дерев та співу птахів.

Для мешканців мегаполісів та міст з високоінтенсивним рухом транспорту, промисловими виробництвами та будівництвами санаторій “Токарі” стане райським куточком, до якого захочеться повертатися знов і знов. Навіть проста прогулянка біля річки буде сповнена приємними враженнями від  краєвидів квітучого лугу, і передчуттям задоволення від занурення в чисту та прозору воду річки Псел.

Особливо важливим природним джерелом оздоровлення в санаторії “Токарі” є мінеральна вода “Токарівська”. Вона добувається зі скважини глибиною 1200 метрів поруч із бюветом на відстані 150 метрів. Це дозволяє приймати воду за призначенням лікаря, безпосередньо подану зі свердловини зі збереженням усіх натуральних властивостей. Склад “мінералки” вдало використовується в лікуванні як шлунково-кишкового тракту та системи обміну речовин, так і нервової та серцево-судинної системи.

Лікувальна база санаторію “Токарі” представлена класичним фізіотерапевтичним обладнанням, таким як, наприклад:

  • ампліпульс;
  • інтердін;
  • водні душі та ванни;
  • інноваційні оздоровчі комплекси басейну з підводними та поверхневими процедурами;
  • програмоване витяжіння хребта;
  • вихрові гідролазерні ванни і т.п.

Поєднання природних факторів з досить широким набором обладнання та багаторічним досвідом команди на чолі з лікарями дозволяє індивідуально складати програму лікування для кожного гостя санаторію “Токарі”.

Залишились питання? Залиште заявку на зворотный дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчім часом