Харчування

Смачне та збалансоване харчування у санаторії «Токарі»

Погодьтесь, якою б приємною та корисною для здоров’я не була б ваша відпустка в санаторії, завжди дуже важливо подбати про харчування. В умовах відпочинку та лікування, зовсім не хочеться думати про приготування їжі. Що ж, вам не доведеться турбуватися про це! Адже санаторій «Токарі» пропонує комплексне смачне харчування, котре не лише задовільнить вишукані уподобання гурманів, але й відповідатиме всім стандартизованим нормам.

У нашому санаторії функціонують 3 зали: основний, дієтичний та бенкетний. В основному залі організація харчування відбувається за принципом ресторанного типу. Ви можете вибрати для себе страви, сформувавши меню замовлення. Подані варіанти збалансовані за своєю енергоцінністю. У раціоні є досить багато страв домашньої кухні.

Дієтичний зал пропонує збалансований раціон усім тим відвідувачам санаторію, яким важливо харчуватися відповідно до прописаної лікарем дієти. Наприклад, широко використовуються дієтичні раціони №4 та №5. Вони дозволяють насолодитися смачними стравами тим відвідувачам, котрі мають захворювання шлунково-кишкового тракту. Також ви можете замовляти страви, які дозволені дієтою №12. Зокрема, за цією дієтою рекомендовано харчуватися тим людям, які мають захворювання неврологічного спектру. Дієта №15 призначена для відвідувачів санаторію, в анамнезі яких є захворювання, що не вимагають якихось особливих обмежень у харчуванні.

Також їдальня санаторію «Токарі» має бенкетний зал. Тут ви зможете отримати індивідуальне обслуговування свого свята або урочистостей, якщо забажаєте відзначити у нас значиму для вас подію. Смачна кухня, приємна атмосфера та незабутні спогади вам гарантовані!

Залишились питання? Залиште заявку на зворотный дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчім часом