Дозвілля

З приємним дозвіллям і лікуватися легко! У санаторії «Токарі» потурбувалися про ваші розваги

Свіже повітря, чиста річка та прекрасний ліс теплими обіймами захищають наших відвідувачів від міської метушні. Багато хто зазначає, що цього цілком достатньо, щоб відновити свої сили та отримати новий заряд бадьорості. Однак ми розуміємо, що дозвілля є важливою частиною вашого гарного настрою. Погодьтеся, розташуватися біля річки з цікавою книгою є значно приємнішим, ніж постійна увага до свого смартфону.

Тому в санаторії «Токарі» ми дбаємо не лише про лікування та харчування наших відвідувачів, а й про їхній емоційний стан! Цікаві заходи, виступи концертних колективів, інтерактивні вечори здатні занурити вас у атмосферу свята протягом усього відпочинку в санаторії «Токарі». Погодьтеся, в повсякденному ритмі часто немає часу, щоб відвідати театр або сходити на концерт.

Усе це легко виправити, якщо ви відпочиваєте в «Токарях». Ми регулярно  запрошуємо до нас колективи будинків культури міста Лебедин, організовуючи для наших відпочиваючих чудові концерти. Але також ми регулярно відвідуємо театральні вистави «Сумського національного академічного театру драми та комедії ім. М.С. Щепкіна». Ми виїжджаємо із санаторію на комфортабельному автобусі і після вистави повертаємось назад. Екскурсії музеями Лебедина та міста Суми відбуваються за таким же принципом.

Для тих, хто не мислить свого життя без читання, ми маємо бібліотеку. Велика різноманітність класичної літератури, бестселерів, детективів та фантастики чекає на вас.

Ви шанувальник більярду? І тут ми також подбали про вас. Адже у санаторії «Токарі» ви зможете зіграти в «Російський більярд» та «Американку». А, може, ви захочете спробувати свої сили в настільному тенісі? Теж легко! Чи на пляжі у волейбол? Будь ласка!

Для поціновувачів прогулянок водою у нас є катамарани і човни. Що може бути прекраснішим за легкий вітерець і прозору річку? А захоплюючі пейзажі, які ви побачите під час річкової прогулянки, назавжди залишаться у  пам’яті.

Обирайте будь-які розваги, які відповідають вашим уподобанням. Ви зможете насолодитися справжнісінькою повноцінною відпусткою в санаторії «Токарі», отримавши назавжди приємні емоції від теплих спогадів.

Залишились питання? Залиште заявку на зворотный дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчім часом