САНАТОРИЙ ТОКАРИ
Авторизация
Логин

ПарольЗабыли пароль?
Запросите новый здесь.
ПОГОДА В ТОКАРЯХ
Токарі
rp5.ua
Наша кнопка

Санаторий ТОКАРИСпасибо !
Коротко про нас
Санаторій «Токарі» пропонує цілий комплекс послуг лікування, оздоровлення та відпочинку людей з хворобами: - органів руху та периферійної нервової системи; - органів травлення; - порушення обміну речовин. Наш санаторій розташований у мальовничому місці Лебединщини. М’який клімат сприяє ефективному оздоровленню і лікуванню завдяки мінеральному джерелу і місцевим торфовим грязям а також різноманітності лікувальних процедур. Ми чекаємо на Вас і сподіваємося, що відпочинок і лікування принесуть Вам багато радісних хвилин.

Хвороби органів травлення:

Хронічний гастрит, дуоденіт зі зниженою та збереженою секреторною функцією в стадії ремісії, функціональні секреторні захворювання шлунку, хронічний персистуючий гепатит в неактивній фазі або без явища активності процесу, жировий гепатоз, залишкові явища після перенесеного вірусного гепатиту, хронічний безкалькульозний холецистит в стадії ремісії, жовчнокам'яна " яна хвороба з рідким загостренням, дискінезія жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, хронічний холецистит, холангіт, панкреатит в стадії ремісії.

Хвороби периферичної нервової системи:

Моно-, поліневропатії, плексити, радикуліти, вегето-судинна дистонія, неврози, астеноневротичний стану.

Хвороби органів руху:

Артрити, поліартрити нетуберкульозного походження, артрози, травматичні пошкодження кісток і суглобів, остеохондроз хребта в стадії ремісії, сколіотична хвороба, порушення постави.

Порушення обміну речовин:

Ожиріння I-II ступеня НК I-II Аст., Цукровий діабет легкого та середнього ступеня в стадії стабільної компенсації, захворювання щитовидної залози.

Лікування захворювань системи кровообігу:

ІХС з неважкими нападами стенокардії (I - II ФК) без кардіосклерозу або в сполученні з ним, НК не вище I-II А ст. без порушення серцевого ритму і провідності при стабільному перебігу; гіпертонічна хвороба I-II ст. доброякісного перебігу без частих гіпертонічних кризів СН не вище 1 ст.; нейроциркуляторна дистонія.

Лікування та оздоровлення хворих проводиться з урахуванням новітніх досягнень у медицині та застосуванням сучасної медичної апаратури.Лебединская информационная сеть Объявления нашего города Взаимотношения мужчины и женщины в Индии