gallery/72941

Хто приїхав з Токарів, той ні разу не хворів!

 ТОКАРІ-БЕРЕЖКИ

   САНАТОРІЙ

+38 050-300-12-81, +38 050-300-23-38, +38 05445-37-122

stokari@ukr.net    

Санаторій «Токарі» - перлина Сумщини!

Санаторій «Токарі» пропонує цілий комплекс послуг лікування, оздоровлення та відпочинку людей з хворобами: - органів руху та периферійної нервової системи; - органів травлення; - порушення обміну речовин. Наш санаторій розташований у мальовничому місці Лебединщини. М’який клімат сприяє ефективному оздоровленню і лікуванню завдяки мінеральному джерелу і місцевим торфовим грязям а також різноманітності лікувальних процедур. Ми чекаємо на Вас і сподіваємося, що відпочинок і лікування принесуть Вам багато радісних хвилин.

        Краще лікування – це профілактика. Санаторій Токарі це в першу чергу природне джерело енергії, що народжене хвойним лісом та рікою Псел. В літню спеку сосновий масив створює затінок, а водна артерія дарує вологу та прохолоду. В міжсезоння та в зимові морози природнім шляхом стримуються вітри та різкі зміни температур. Таким чином зберігаються комфортні умови для лікування та відпочинку на протязі всього року.

Душа Санаторію Токарі прихована на глибині 1200 метрів з якої надходить природна лікувальна мінеральна вода «Токарівська». Сформована на протязі мільйонів років сьогодні дарує можливість відновити сили організму.

Сучасні знання і досвід в лікувальній практиці та збалансованому харчуванні поєднані з натуральними властивостями природи гармонійно сприяють оздоровленню.

gallery/бал_неовисновок_наружное_502_1
gallery/бал_неовисновок_наружное_502_2
gallery/спецдозвiл_користування_надра_1